Projekty wnętrz

 

Projekty kuchni

Ze względów ergonomii pracy ważne jest zaplanowanie kuchni w sposób funkcjonalny. Równie istotne jest jednak także kryterium estetyczne. Trzeba odpowiednio rozplanować przyłącza, rozdzielić strefy w pomieszczeniu i wydzielić trójkąt roboczy. W projekcie kuchni ustalić musimy również wysokość szafek, lokalizację szuflad i gniazdek oraz dobór oświetlenia.

Urządzasz kuchnię i poszukujesz inspiracji, a może potrzebujesz fachowej porady lub projektu? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami.

 

Projekty salonów

Salon jest wizytówką mieszkania. Jego aranżacja powinna być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale przede wszystkim funkcjonalna i spełniająca nasze potrzeby.

Urządzasz salon, szukasz inspiracji, potrzebujesz fachowej porady i projektu? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami z zakresu projektów salonu oraz zachęcamy do kontaktu i rozpoczęcia z nami współpracy.

 

Projekty sypialni

Połowę swojego życia spędzamy w sypialni. To, jak sypiamy, determinuje nasz dzień. Odpowiednio dobrana kolorystyka pomieszczenia ma olbrzymi wpływ na regenerację, w zależności od nasycenia, może pobudzać lub usypiać. Zapraszamy Państwa do zapoznania się przykładowymi projektami sypialni.

W ofercie posiadamy m.in. asortyment:


Home O firmie Asortyment Mapa strony Kontakt

Dołącz do nas na Facebook