Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Naszym celem jest dostarczanie towarów i usług najwyższej jakości oraz zorientowanie na potrzeby klientów. Zaufanie, jakim jesteśmy obdarzani każdego dnia oraz doświadczenie i kompetencje mają decydujący wpływ na rozwój naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby z doświadczeniem, jak i osoby bez doświadczenia otwarte na podjęcie nowych wyzwań.

Poszukujemy pracowników do hurtowni w Mińsku Mazowieckim na stanowiska:

1. Magazynier: Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za przyjęcie i wydanie towaru, kompletację, załadunek i dostawę towaru do Klienta, przygotowanie odpowiednich dokumentów oraz organizację i utrzymanie porządku w magazynie oraz pojeździe.
2. Przedstawiciel handlowy: Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za aktywne promowanie, pozyskiwanie klientów oraz ich profesjonalną obsługę
3. Specjalista ds. sprzedaży: Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klientów, organizowanie spotkań z klientami oraz prezentację oferty firmy, budowanie oraz doskonalenie trwałych relacji handlowych z klientami.
3.Projektant: Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za wykonywanie aranżacji i projektów wnętrz, doradztwo klientom z zakresu doboru materiałów wykończeniowych oraz tworzenie zapotrzebowania na materiały i akcesoria. Wymagana jest umiejętność obsługi programów projektowych.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu w Mińsku Mazowieckim lub Wyszkowie, wyślij nam swoje CV na adres mbinstal@mbinstal.pl.

W ofercie posiadamy m.in. asortyment:


Home O firmie Asortyment Mapa strony Kontakt

Dołącz do nas na Facebook